Головна » 2017 » Грудень » 19 » ПОСПІШАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО !
ПОСПІШАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО !

На початку навчального року  відбулося засідання учнівської ради   школи з питання «Віддай свій час корисній справі». Основними завданнями діяльності волонтерів визначені наступні:

•        створення умов для розвитку і саморозвитку учнівської молоді;

•        виявлення і розвиток організаторських, творчих, професійних здібностей молоді,

•        здатності до взаємодопомоги, милосердя;

•        дітям пільгових категорій;

•        пропаганда здорового способу життя, формування екологічної культури.

Волонтерським загоном «Милосердя» протягом року ініційовано і проведено ряд заходів, спрямованих на виконання основних завдань.

Волонтери ведуть активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді з різних питань превентивного, екологічного, громадянського виховання.

Члени загону пропагують здоровий спосіб життя як одну з головних умов формування гармонійної особистості. З цією метою проведено бесіди «Зробимо  чистим  шкільне  подвір’я»,  брейн-ринг «Буду я природі другом», конференція «Шкідливий вплив тютюнопаління та алкоголю на організм дитини», гра-експрес «У здоровому тілі-здоровий дух», виступ агітбригади «Молодь обирає здоров’ я».

Важливою ланкою волонтерської роботи є  догляд за  могилами  загиблих воїнів на території  села:  Меморіалу  Слави,   могили загиблих льотчиків на сільському кладовищі, могили невідомому солдату біля залізничної колії, могили П. Литвинову.

Благодійність має велике виховне значення, вона справжнє животворче джерело, що омиває та зцілює людські душі. Благодійність пробуджує в людині почуття співчуття, співучасті, солідарності і відповідальності за те що відбувається поряд з нею. Про це варто завжди пам’ятати, берегти і примножувати  милосердя.

Всі учасники навчально-виховного процесу  Андріяшівської ЗОШ І – ІІІ ступенів беруть  активну участь у акціях „Милосердя”, а також залишаються  небайдужими до  проведення Всеукраїнських благодійних  акцій « Серце до серця», «Почуйте всі!», «Щастя на крилах»,« На зустріч мрії!», за що нагороджені подякою начальника управління освіти молоді та спорту Роменської  РДА Л.П. Шкурат та  Голови правління ВБФ « Серце  до серця».

Цьогорічна  ХІІ  акція Всеукраїнського  благодійного фонду « Серце до серця»   тривала з 9 березня по 9 квітня  . Рада старшокласників дитячої організації « Світанок»,  як і завжди долучилася до неї  та зібрані кошти в сумі 500 грн  перерахували  для закупівлі  медичного обладнання в офтальмологічне відділення Сумської  обласної дитячої лікарні.

Після перегляду випуску ТСН  вирішили відгукнутися  на прохання подружжя з Хмельниччини врятувати життя доньки , в якої виявили складне  генетичне захворювання. На апарат штучного дихання , без якого неможливе існування дитини , потрібно зібрати 350  000 грн.  Учні школи вирішили перерахувати  400 грн.

Не забувають учні і про учителів - пенсіонерів. Їх вітають з Днем вчителя,   8 березням та запрошують на шкільні концерти з нагоди цих свят.

Учасників АТО  вітаємо з Днем  захисника України , Днем Збройних сил України , запрошуємо  на зустрічі , святкові концерти.

До Дня інвалідів і людей похилого віку  щорічно проводимо  свято «Душі людської доброта». Дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей до дня Святого Миколая були придбані солодощі та необхідне канцелярське приладдя.

Під час  проведення  благодійних ярмарків протягом 2017 н.р були зібрані кошти  з яких :  акція « Серце до серця»-1000 грн , 3 000 грн перечислено на лікування випускника школи Яцишена Володимира, 1000 грн   на лікування  Іщева Юрія  Ігоровича , військослужбовця , жителя м. Полтава, який отримав тяжке поранення  в ході проведення  антитерористичної  операції на території  Донецької та Луганської областей. На суму 500 грн було придбано комплект гарячих кружок для  воїнів , які перебувають в зоні АТО. 1000 грн  допомоги на лікування завучу Біловодської ЗОШ І – ІІІ ст.  Солонець С.В.

Директору  Роменської загальноосвітньої школи № 8  Головач І.В  були передані кошти в розмірі 1500 грн. для придбання продуктів харчування воїнам - землякам ,  а також теплі речі  , овочі , домашня консервація ;

500 грн. - організації «Патріоти Роменщини» на пересувну лазню в зону АТО;  1000 грн – допомога волонтерам з метою встановлення                      пам’ ятника загиблим воїнам у м. Ромни; 1000 грн – на лікування  Калашніка О.І, студента  ІV курсу Харківського національного університету ім. В.Каразіна; 1000 грн – фонд#Таблеточки, для придбання ліків  онкохворим дітям.

До Дня Збройних  Сил України  в зону АТО    були  передані  електродрель, набори інструментів  , домашній чай « Смакота», ялинка – побажань.

За патріотизм , небайдужість, активну громадську діяльність  у захисті  державного суверенітету  та територіальної цілісності  України та співпрацю з волонтерами Роменщини  по  наданню матеріальної  допомоги військовослужбовцям із зони  проведення антитерористичної операції для зміцнення  обороноздатності  і безпеки Української держави педагогічний та учнівський  колектив Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ст.  нагороджені грамотою РДА.

Благодійність- це внутрішня душевна необхідність , можливість допомогти комусь і її реалізація може принести велике задоволення, можливо навіть більше тому,  хто дає.

Переглядів: 89 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0