Головна » 2018 » Березень » 29 » ПОЇЗДКА ДО СТОЛИЦІ
ПОЇЗДКА ДО СТОЛИЦІ

27 березня учні 6-8 класів Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ст. здійснили поїздку до столиці України – м.Києва. Екскурсія розпочалася з Києво-Печерської лаври, де наші діти мали змогу ознайомитися з історичними фактами створення і розвитку, руйнування німецько-фашиськими військами та відновлення і реставрації цього осередку духовності українців. Також здійснили спуск у ближні печери і відвідали собор. Крім того, діти змогли оглянути музейні експонати українського майстра мікромініатюри –Миколи Сядристого, які справили на відвідувачів незабутнє враження. Продовжилася подорож оглядовою екскурсією і заїздом в Київський зоопарк, що розміщений на 34 га. За допомогою зоомапи подивилися тварин, зігравши таким чином в квест. Потім – мали змогу скористатися послугами міського метрополітену, прогулятися центром міста, оглянути «Золоті ворота» та інші пам`ятки культури та архітектури. Завершили ми відвідини столиці дружнім походом до MсDonald`s;)

Переглядів: 73 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0