Головна » 2018 » Червень » 4 » ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДПОЧИНКУ
ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДПОЧИНКУ

29 травня в Андріяшівській школі розпочався відпочинковий період. І сьогодні можемо підвести підсумки першого тижня роботи пришкільного табору «Веселка».

1 день  - вівторок (День знайомств) – ознайомилися з планом роботи на день та з правилами поведінки в таборі, сформували загони, розучили девізи, виготовили емблеми, урочисто відкрили відпочинкову зміну. Дітям сподобався конкурс малюнків на асфальті «Літо, літечко, ти до нас прийшло», та розважально-спортивна програма «Сонечко закликає».

2 день – середа (День зелених друзів) – діти ознайомилися  з правилами поведінки в природі, правилами техніки безпеки та пригадали правила вуличного руху. Відвідали м.Ромни, та зокрема Роменську районну бібліотеку (5,6 класи), здійснили подорож екологічною стежкою «Станція «Чебрецева долина» та провели збір лікарських рослин. Дівчаткам особливо припало до душі плетіння віночків з польових квітів. Також учні дізналися багато цікавого на годині спілкування «Незвичайна сила лікарських рослин».

3 день – четвер (День рідного краю) – молодші школярі (3,4 класи) побували з екскурсійною поїздкою в Роменському краєзнавчому музеї. Також в цей день ми відвідали сільську бібліотеку, отримали нову цікаву інформацію на годині спілкування  «Село моє – зелені острівці», дізнались цікаві бувальщини села та провели конкурс для дівчаток «Коса – окраса дівчини».

4 день – п’ятниця – День Захисту дітей (День ігор і розваг). Для діток проведено святкову лінійку, на якій розкрито історію виникнення та відзначення Дня захисту дітей. Сьогодні були підготовлені вихователями  «Веселі старти», флешмоб, проведені ігри на свіжому повітрі, конкурс малюнків «Щасливе дитинство», вікторина «Права дитини», взяли участь у розважальній музичній програмі «Караоке в школі».

Тож, перший відпочинковий тиждень добігає кінця і нам приємно відзначити, що наші діти весело, з користю для себе і задоволенням проводять час в школі.

Переглядів: 88 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0