Головна » 2019 » Вересень » 3 » ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС
ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС

2 вересня в Андріяшівському ліцеї відбулося свято Першого дзвоника.  Цей день - особливий. День, коли  наша  шкільна родина приймає у свої обійми першокласників.  Цього року учнівський колектив поповся  16 учнями. Цікавими, маленькими та допитливими. А поведе їх в країну знань  вчитель початкових класів - Галина Віталіїівна Вовк.

Привітати першачків зі святом до нас завітали почесні гості: головний спеціаліст відділу освіти – К.В.Литвиненко, голова СФГ «Урожай» М.І. Шевченко, відповідальний секретар  Андріяшівського елеватора ТОВ «Урожайна країна»  К.Г.Сітак.

І в цей час вітаємо від щирого серця усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань. Бажаємо маленьким учням бадьорості та натхнення, гарних оцінок та справжніх успіхів у навчанні. Терпіння, нових звершень і вам, випускники! Нехай останній рік, проведений у стінах рідної школи, буде роком роздумів, кропіткої праці та духовного зростання.

Ми розпочинаємо новий, 2019-2020 навчальний рік!

Переглядів: 109 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0