MENU
Головна » 2021 » Квітень » 30 » ПЕРШІ ПРАКТИЧНІ ЗДОБУТКИ В МЕДІАЕКСПЕРИМЕНТІ
13:23
ПЕРШІ ПРАКТИЧНІ ЗДОБУТКИ В МЕДІАЕКСПЕРИМЕНТІ

 

Ось уже четвертий рік поспіль Андріяшівський ліцей є учасником Всеукраїнського медійного експерименту « Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».

28 квітня відбулась чергова онлайн зустріч в координаторами експерименту в навчальних закладах Сумщини  у форматі  обласного  науково-практичного круглого стілу «Медіакомпетентність педагога: теорія і практика».

Заклади-учасники, в тому числі і наш ліцей, зараз перебувають на етапі практичного впровадження медійного експерименту. І «перші ластівки»  такої діяльності дають привід пишатися нашим колективом. Сучасні розробки уроків з впровадженням медійного компоненту, створені  нашими педагогами (Позняк В.С., Ясир Л.О, Пилипенко Г.В. Шевченко Н.М., Мельник Л.В., Довбенко В.І.),  увійшли до  загального збірника Інтеграція медіаосвіти в освітній процес. Видання може стати у нагоді управлінцям, учителям на шляху модернізації освітнього середовища засобами медіаосвіти.

А з нового навчального року планується наступний етап експерименту, під час якого наш заклад уже на практиці представить впровадження медіаосвіти на всіх рівнях: навчальному, виховному та психологічному.

Переглядів: 8 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar