MENU
Головна » 2021 » Березень » 2 » ПЕРЕМОГИ АНАСТАСІЇ
11:56
ПЕРЕМОГИ АНАСТАСІЇ

         Спорт – це не лише сила, спритність, сміливість, а й, безумовно,  краса, грація, що чарує й перехоплює подих. Приємно дивитися, коли виступають спортсменки-гімнастки по телебаченню, але вдвічі приємніше побачити фантастичні вистави у спортивній  залі нашого ліцею чи на сцені місцевого Будинку культури. Отримати таке задоволення ми змогли завдяки тому, що поряд навчається незвичайна й смілива дівчина, семикласниця Баранік Анас-тасія. Ось що розповіла нам Настя:

«Займаюсь спортивною гімнастикою вже 8 років. Вперше прийшла до зали в 4,5. Спортивна гімнастика включає виступи на брусах, колоді, опорний стрибок,  вільні вправи.

         Мій тренер Гірман Оксана Євгенівна. Вона завжди допоможе та поре-комендує,  як правильно виконати елемент вправи.  Саме їй я завдячую пере-могами в моєму спортивному житті. Звісно, спочатку було важко. І я навіть думала, що в мене нічого не вийде. Але потім зрозуміла:  потрібно  не здава-тися, працювати й сміливо  йти до своєї мрії.

         Сьогодні, завдяки регулярним тренуванням,   маю непогану  фізичну підготовку. За 8 років занять спортивною гімнастикою   підтвердила 1 роз-ряд.  Щаслива, що брала участь у змаганнях в різних містах України: Києві , Чернігові, Черкасах.

На даний момент маю здолати ще одну спортивну вершину: буду підтверд-жувати КМС(кандидат у майстри спорту).

         Незабаром відбудуться змагання. Звісно,  через проблеми, пов'язані з пандемією,  батьків не буде в залі. Для мене це погано, тому що мама й тато завжди підтримують у такі вирішальні  хвилини. Але я знаю, що навіть на відстані відчуватиму їхні погляди, тепло й любов. Сподіваюся, що все буде добре.

          Виступи на змаганнях – це завжди хвилювання. Важливо зуміти зібра-тися, щоб показати на що ти здатний. Це забирає багато сил та водночас дає впевненість, віру, що ти все зможеш здолати. Раджу всім займатися спортом і отримувати від цього задоволення.»

         Ми вдячні Анастасії, що, не дивлячись на занятість, знайшла час на щиру розмову. Бажаємо їй здоров'я й оптимізму, нових досягнень і перемог.

А всім нам дружити зі спортом, зміцнювати себе фізично і, безумовно, духовно. Це обов'язково допоможе кожному у подальшому житті.

    Софія Шульженко, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 19 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar