Головна » 2018 » Січень » 12 » ПЕРЕДРІЗДВЯНА ПОДОРОЖ
ПЕРЕДРІЗДВЯНА ПОДОРОЖ

Щорічно під час зимових канікул учні 7 класу  переглядають вистави в театрі ім. Щепкіна. 5 січня 2018 року зустріли бурхливими оплесками акторів вистави "Різдвяна історія" (за твором Ч.Діккенса). Це інсценіза́ція повісті про скупого багатія Скруджа, якого у Святвечір відвідують три різдвяні духи — Покровитель минулого Різдва, Покровитель теперішнього Різдва та Покровитель майбутнього Різдва. Ці милі посланці небесного світу проводять зі старим жаднюгою виховну роботу в щонайкращих християнсько-просвітницьких традиціях, а саме: перший із них нагадує Скруджу про щасливі дні його невинної юності, другий показує соціальні проблеми сьогодення, щозаважають святому дню стати по-справжньому радісним, а третій відносить бідолаху до цвинтаря, куди той обов’язково потрапить, якщо не виправиться. Як іналежить, після такої екскурсії, що насправді була лише страшним сном, містер Скрудж перевиховується і стає милосердним християнином та добрим громадянином. Цей простий сюжет, цілком очікуваний для Різдва.

Переглянувши її, діти зрозуміли, хоч би якою не була людина, вона завжди може змінитися на краще.

Переглядів: 78 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0