Головна » 2018 » Лютий » 13 » ПЕДАГОГІКА ПАРТНЕРСТВА
ПЕДАГОГІКА ПАРТНЕРСТВА

«Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи», - під таким гаслом 9 лютого в Андріяшівській школі пройшов семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Вітальним словом його відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської  РДА Шаповалова О.П.

Потім директор школи Позняк В.С. презентував діяльність навчального закладу щодо реорганізації Концепції Нової української школи.

Пізніше учасники семінару   відвідали такі інтегровані уроки: з природознавства, математики, літературного читання у 4 класі (вчитель Мельник В.П.), з природознавства, математики, трудового навчання у 3 класі (вчитель Вовк Г.В.), нестандартний урок з англійської мови 2 клас (учитель Молчанова Т.І.) та урок цікавої математики у 1 класі (вчитель Отрошок В.В.).

Заступник директора з НВР  Ясир Л.О. ознайомила присутніх з презентацією «Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції Нової української школи».  Учасники семінару активно обговорювали ідеї, принципи, форми, методи  педагогіки партнерства.

Цікавим було інтегроване заняття з елементами тренінгу «Батьки – педагоги – учні: від діалогу до партнерства», яке провела  Вознюк А.В., завідувач кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, обласний координатор та регіональний тренер Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», де учасники спробували себе  в ролі батьків, учнів та вчителів.

Сподіваємося, що ця зустріч стала одним із перших плідних кроків педагогів на шляху успішної реалізації  Концепції  Нової української школи.

Переглядів: 293 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0