Головна » 2018 » Листопад » 20 » ОСІННІЙ БАЛ В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ
ОСІННІЙ БАЛ В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ

В п’ятницю Андріяшівська школа зустрічала гостей. На Осінній бал з’їхалися найчарівніші представниці Бобрицької, Василівської та Перекопівської шкіл щоб позмагатися за звання «Міс Осінь-2018». Нашу школу представляла учениця 10 класу – Отрошок Юлія. Дівчата по черзі розповідали про себе, показували своє вміння в кулінарії, виявляли інтелектуальні здібності, де слід було продемонструвати знання з різних сфер: культура, мистецтво, техніка, спорт…, знання правил нанесення макіяжу, вправність у танці. Всі учасниці показали високий рівень підготовки і гідно відстоювали честь своєї школи. Почесне звання «Міс Осінь – 2018» виборола учениця Андріяшівської школи Отрошок Юлія. Наступні номінації розподілились відповідно: «Міс Елегантність», «Міс Чарівність», «Міс Вишуканість». Вітаємо Юлю з перемогою і бажаємо нових звершень!

Переглядів: 47 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0