Головна » 2018 » Грудень » 3 » ОСІННІ ЗУСТРІЧІ
ОСІННІ ЗУСТРІЧІ

Останній тиждень осені запросив учнів нашої школи у дивосвіт зарубіжної літератури. Його програма передбачала різноманітні заходи: учні 1-5 класів мали можливість випробувати себе у ролі юних художників; на п'ятикласників чекала захоплююча вікторина «Казковий світ»; «Кросворди: завдання для кмітливих і допитливих» були запропоновані учням 5-7 класів.  А команди семикласників змагалися за перемогу в літературознавчій грі «Кроки».

У четвер любителі поетичного слова зібралися у дружньому колі літературної вітальні. Цього ж дня учні 1-11 класів взяли участь у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower”.

П'ятниця стала вирішальною для членів творчих груп 8-11 класів, які презентували власні проекти  у рубриці «Зарубіжні письменники».

Сподіваємося, що тиждень був плідним і цікавим. Отож до нових зустрічей!

Переглядів: 14 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0