Головна » 2020 » Серпень » 24 » Оголошення! До уваги батьків та учнів!
Оголошення! До уваги батьків та учнів!

В 2020-2021 навчальному році, який розпочнеться 1 вересня святковою лінійкою о 9:00 год. на території Андріяшівського ліцею, буде змінено режим та умови роботи:

• Розклад дзвінків: початок занять о 8:30 год., тривалість двох великих перерв  по 20 хв.
  • Вхід до закладу  та пересування по коридорах учасниками освітнього процесу та персоналу, можливо лише в захисних масках.
  • На один робочий день кожна дитина повинна мати при собі 2 або 3 маски, з розрахунку 1 маска – на 3 години використання. Масками учнів забезпечують батьки. Вони можуть бути одноразовими, або багаторазового використання.
  • Учні можуть мати при собі засоби особистої гігієни: одноразові рукавички, антисептик, антисептичні вологі серветки, гігієнічні пакети для багаторазових масок, та інше.
  • Буде запроваджено індивідуальний питтєвий режим (пляшки з водою).
  • Вхід та пересування  дітей  по закладу проходитиме за вказаними орієнтирами.
  • Вхід  батьків та сторонніх осіб в приміщення ліцею заборонений!
  • За умови нагальної потреби відвідати заклад, робиться попередня заявка по телефону.
  • Підвіз учнів, які проживають за межами 3-х кілометрової зони, здійснюватиметься відповідно до кількості посадкових місць в автобусі (24 місця).
  • Проведення масових заходів, спортивних змагань заборонено.

Переглядів: 22 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0