Головна » 2018 » Березень » 29 » ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

28 березня 2018 року в Сумському ОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар "Інноваційні технології особистісно-професійного зростання педагога". Учасниками семінару стали заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Сумської області.

Вітальним словом його відкрила  завідувач кафедри психології Комунального закладу Сумського ОІППО, кандидат психологічних наук, доцент, обласний координатор та регіональний тренер Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» Алла Вознюк, яка познайомила присутніх з основними напрямами особистісно-професійного зростання педагога в умовах реформування Нової української школи.

Цікавими були виступи представників освітніх закладів області, які ознайомили учасників семінару з досвідом роботи своїх шкіл.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лілія Ясир продемонструвала презентацією  «Батьки – педагоги – учні: від діалогу до партнерства».

Цікавими та змістовними були  інтерактивні заняття з елементами тренінгу, які провели модератори Наталія Кулик та Наталія Чижиченко.

Переглядів: 52 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0