Головна » 2019 » Грудень » 28 » НОВОРІЧНЕ СВЯТО В АНДРІЯШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ.
НОВОРІЧНЕ СВЯТО В АНДРІЯШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ.

В Андріяшівський ліцей завітав НОВИЙ РІК та ще й з подарунками. Тож, 26 грудня відбулося свято для учнів 1-4 класів. Дітей розважали казкові персонажі, гралися, змагалися, танцювали…, а 27 грудня - новорічне свято для учнів 5-7 класів та новорічний бал-маскарад з конкурсами для 8-11 класів. Звісно, коли приходять новорічні свята, День Святого Миколая - всі діти ( і маленькі і старші) чекають цукерок, подарунків. Тож, за можливість порадувати дітей, подарувати гарний настрій та привітати зі святом, ми безмежно вдячні нашим благодійникам, це: Андріяшівський елеватор ТОВ «Урожайна країна», М. І. ШЕВЧЕНКУ та СФГ «Урожай», В.М.ШЕВЧЕНКУ та Андріяшівській ОТГ за подарунки для дітей. Також дякуємо В. КОЛОМІЙЦЮ, В. БУРЦІ, О. ЗАБОЛОТНІЙ, Л.КАРНАУХУ за допомогу в проведенні новорічних свят, за можливість порадувати діток цукерками з торби Діда Мороза. Ми вітаємо Вас З Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо нових успіхів та досягнень, нових можливостей і прагнень. Нехай цей рік принесе Вам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.

Переглядів: 88 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0