Головна » 2019 » Листопад » 4 » НОВІ ПЕРЕМОГИ!
НОВІ ПЕРЕМОГИ!

30 жовтня на базі Андріяшівського БК відбувся територіальний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Конкурс-фестиваль проводився за двома номінаціями хореографічне мистецтво – «Магія танцю» та вокальне мистецтво «Співограй». Діти змагалися відповідно вікових категорій. І учні Андріяшівського ліцею мають нові здобутки. Так, хореографічний колектив «Весна» зайняв у старшій віковій категорії І місце з танцем «Хіп-хоп», у середній в.к – ІІ місце з хор. композицією «Контемп», та в мол.в.к. – І місце з танцем «Ляльки». Вокальний ансамбль «Веселка» в середній віковій категорії посів І місце, а в молодшій в.к – почесне ІІ місце. Ми вітаємо наших переможців та бажаємо нових досягнень!

Переглядів: 92 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0