MENU
Головна » 2021 » Квітень » 19 » НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ
12:05
НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ


    Суботнього ранку наша родина вирішила поїхати до річки на відпочинок. Зупинились на березі і не повірили своїм очам: на воді плавали справжні красені. Це були лебеді - символи відродження, чистоти, цнотливості, гордої самотності, благородства, мудрості, пророчих здібностей, поезії й мужності, досконалості. Існують уявлення про здатність душі мандрувати по небу в образі лебедя. А ще птахи поєднують  у собі дві стихії — повітря і воду, вони символізують життя, і водночас  уособлюють смерть. У зв'язку з цим цікаве протиставлення у міфах та казках лебедів білого та чорного кольорів (життя — смерть, добро — зло).
Лебідь вважається птахом поетів. Пісня помираючого птаха — це пісня поета, а його білизна — щирість. Знаменита «лебедина пісня» — позначення останнього видатного творіння відомих людей.
Ми боялися поворухнутися, сиділи і спостерігали, як плавали птахи. Хотілося б, щоб вони перебували на річці в спокої,бо, на жаль,  є люди, які, шукаючи вигоди, знищують їх. А справжня краса потребує захисту.
Отож давайте оберігати природу, бо хто як не ми, молоде покоління, здатні  зробити це.
                                 Вікторія Сидор, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 29 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar