Головна » 2017 » Жовтень » 11 » НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ
НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ

Зовсім неподалік від м.Суми, у селі Верхня Сироватка, розташована страусина ферма, де можна на власні очі побачити екзотичних птахів та погодувати їх хлібом прямо з рук.  Великі і поважні страуси звикли до гостей і залюбки приймають від них пригощання.

Таку унікальну можливість  мали учні  2 класу   нашої школи під час осінніх канікул.

Діти з захопленням милувалися – лелекою, совою Буклею, пухнастим єнотом, різнокольоровими голубами, розкішними фазанами, кумедними бобрами, крикливими цесарками, лисицями та зайцями, вівцями і ягнятками, віслюками, індиками, диким кабаном… А ще можна дуже близько побачити молодого оленя і навіть легенько погладити його. Для дітей відвідування ферми подарувало особливі, яскраві емоції.

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, що став невід’ємною частиною культурного життя Сум, теж  гостинно відчинив  двері перед  школярами , даруючи радість зустрічі з таємним та загадковим мистецтвом його Величності Театру.      Добра казка про кохання, мрії та справедливість  «Попелюшка» - сподобалася  дітлахам , викликала у них незабутні враження та бажання повернутися  до неї ще  не один раз.

Переглядів: 111 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0