Головна » 2021 » Квітень » 7 » НАШІ НОВІ ЗДОБУТКИ
НАШІ НОВІ ЗДОБУТКИ

Незважаючи на карантин, наші учні взяли участь (дистанційно) у ІХ відкритому обласному юніорському конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «МУЗИКА ДУШІ», що відбувся в м.Лебедин. Вітаємо ученицю 8 класу Вельможну С.(фортепіано), та ученицю 7 класу- Ворону Катю (баян), за зайняті ІІ місця в номінації «інструментальне виконавство». Дівчатка є ученицями Бобрицької ДМШ в с.Андріяшівка. Дипломами другого ступеня нагороджені Ясичева Даша та Шульженко Соня, Майфет Вітя та Соботюк Едік, які виступали в складі вокальних дуетів (номінація «естрадний спів»). А також дівчатка Ясичева Даша та Шульженко Соня, як солісти, також посіли другі місця. Ми щиро вітаємо наших учнів з перемогами і бажаємо творчості, наснаги та звісно, нових перемог!

Переглядів: 18 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0