Головна » 2017 » Листопад » 20 » НАШАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ
НАШАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

З метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров'я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів  17 листопада 2017 року в спортивній залі Біловодської ЗОШ І- ІІІ ст відбувся  ІІ (районний) тур Всеукраїнського  фізкультурно-патріотичного  фестивалю школярів «Козацький гарт».

В спортивному святі взяло участь 8 команд з навчальних закладів  Роменського району: Миколаївської ЗОШ І- ІІІ ст., Погожокриницької   ЗОШ І- ІІІ ст.,  Андріяшівської  ЗОШ І – ІІІ ст. , Глинської ЗОШ І- ІІІ ст., Біловодської  ЗОШ І- ІІІ ст.,  Анастасівської  ЗОШ І – ІІІ ст., Плавинищенської ЗОШ І- ІІІ ст., Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Змагання проходили у такій послідовності:  знавці історії, стрибки з місця, човниковий біг , стрибки через  скакалку, перетягування  канату . В кінцевому протоколі перемогу здобула Андріяшівська  ЗОШ І-ІІІ ст.,          ІІ місце –Миколаївська ЗОШ І – ІІІ ст. , ІІІ місце – Біловодська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Змагання виявилися цікавими, сповнені жаги суперництва та спраги до перемоги. Учасники а також суддівська колегія отримали багато яскравих вражень та позитивних емоцій.

Вітаємо переможців !!!

Переглядів: 90 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0