MENU
Головна » 2021 » Квітень » 23 » НАША ЗЕМЛЯ
12:00
НАША ЗЕМЛЯ


    Земля – наш спільний і єдиний дім. Вона дає  безліч скарбів і можливостей для втілення планів, розвитку наукових ідей, реалізації здібностей.  Серед планет Земля – унікальна. Адже ми маємо воду й повітря, усі необхідні умови для розквіту життя. І поки що людство не знає, чи є ще у неосяжному Всесвіті такі планети, як наша.
    Невипадково у 2009 році Генеральна асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі, постановивши відзначати його 22 квітня. Сьогодні ця дата святкується  у 193 країнах світу. А у зверненні ООН говориться: «День Землі - це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля,  як їх спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного». 
    За традицією, щороку в рамках Дня Землі в переважній більшості країн неодмінно прийнято протягом однієї хвилини дзвонити в Дзвін Миру, який є символом життя без воєн, щоб  люди задумалися  про те, як зберегти планету.
    Важливо, що саме сьогодні, 22 квітня, наші третьокласники, разом зі своїм класоводом Валентиною Мельник, взяли участь у важливому проекті: «День Землі очима дітей». Маленькі ліцеїсти визначили для себе завдання, над якими вони будуть працювати, щоб зберегти рідну планету і для себе, і для наступних поколінь. Адже кожен житель  Землі  здатен  зробити  свій посильний внесок у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. 
    Земля – це величезний дар,  ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи, та саме з таких дій складаються великі справи! Уявіть – тисяча людей посадила по одному дереву – ось вам і ліс! Мільйони  людей не викинули сміття на вулицях, а помістили в спеціальні контейнери – ось вам і чиста Україна! Саме з таких дрібничок і складається наше загальне піклування про рідну Землю. А вона у нас – одна! Бережімо її!
                          Софія Шульженко, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 24 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar