Головна » 2019 » Лютий » 19 » НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ – ЦЕ БІБЛІОТЕКА
НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ – ЦЕ БІБЛІОТЕКА

Учні першого класу, в рамках тематичного тижня «Мої улюблені книжки», відвідали шкільну бібліотеку.  Бібліотекар, Тетяна Миколаївна, провела віртуальну подорож-знайомство з історії народження книги. Презентувала дітлахам про виникнення паперу та створення перших книг. Розповіла про те, що бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Наголосила, що у давнину бібліотеку називали «домом життя», «притулком мудрості», «аптекою для душі».

Тетяна Миколаївна нагадала дітям про правила поводження з книжечками. Познайомила дітей з книжковою лікарнею. Закликала першокласників любити книги, якомога більше читати їх, бережно ставитись до них і примножувати мудрість і знання.

Кожному першокласнику  бібліотекар подарувала закладку. Школярики подякували Тетяні Миколаївні за чудову розповідь та подарунки. Кожний обрав книжечку за своїми уподобаннями та став почесним читачем бібліотеки.

Діти! Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторіночку з нової книги!

Переглядів: 161 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0