MENU
Головна » 2021 » Квітень » 28 » НА ВАРТІ ЖИТТЯ
07:50
НА ВАРТІ ЖИТТЯ


    Є люди, що ставлять за мету отримати вищу освіту навіть не задумуючись над тим, для чого це їм потрібно. Просто престижно та  й за плечима не носити. Є інші – для них -  це можливість стати професіоналом, приносити  максимальну користь суспільству. Про таких говорять, що вони на своєму місці, займаються улюбленою справою. 
    Саме за покликом серця  прийшла в медицину   Ніна Василівна Пишна. У 1986 році вона закінчила Андріяшівську середню школу. Потім був період  навчання в Ужгородському медичному університеті. І ось уже двадцять сім років працює терапевтом. Два останні із них Ніна Василівна – наш сімейний лікар. У цієї приємної і симпатичної жінки - 2300 пацієнтів. Неможливо уявити, яких моральних і фізичних сил потребує спілкування з ними: люди приходять на прийом, кожного з них вона уважно оглядає, призначає необхідні обстеження та лікування. Крім того, лікар консультує хворих у  телефонному режимі. І все це в непростих умовах, коли потрібно боротися із захворюваннями, викликаними  коронавірусом, щохвилини ризикуючи власним здоров’ям і життям. Але не дивлячись на це, Ніна Василівна щодня поспішає на допомогу, для кожного знайде необхідні слова підтримки й поради. 
    Ось і нам вона не відмовила у спілкуванні. І хоч довелося використати мобільний зв’язок, але ми дізналися багато цікавого й важливого. Ніна Василівна розповіла про ті критичні моменти життя наших андріяшівських медиків, коли кількість хворих перейшла за сто пацієнтів. На прийом щодня приходило більше тридцяти осіб. Інші чекали на допомогу вдома. І в кожного з них перебіг хвороби був непередбачуваним. Дні запам’яталися, як тяжкі, довгі. Було важко, але не опускали рук. Медичний персонал разом із Ніною Василівною робив усе можливе й неможливе, щоб врятувати життя хворих. Щира їм шана і вдячність за це. А ще побажання миру, здоров’я, щастя і благополуччя.
    Та, на жаль, і сьогодні вірус не відступає. Існує реальна загроза людському життю. Отож лікар радить усім нам дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни, маскового режиму; рекомендує уникати місць масового скупчення людей.
    Ідуть православні й державні свята. У кожного з нас буде вільний час, а значить і бажання відпочити  разом, збираючись великими компаніями.  Давайте відкинемо емоції і будемо керуватися виключно розумом. Цим ми допоможемо собі і тим, хто поряд із нами. Допоможемо нашому лікарю і всім її помічникам зберегти те, що є найвищою цінністю, – людське життя. А свята, веселі й радісні, ще обов’язково у нас  будуть! 
                                    Катерина Спориш, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 14 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar