Головна » 2018 » Грудень » 17 » НА ТУРНІРІ З ПЕЙНБОЛУ!
НА ТУРНІРІ З ПЕЙНБОЛУ!

16 грудня в селі Бобрик для учнів Андріяшівської та Бобрицької шкіл, за підтримки голови громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолія Свирида, пройшов турнір з пейнтболу, мета якого військово-патріотичне виховання школярів.

Варто сказати, що серед бажаючих взяти участь у змаганні були не тільки хлопчики, але і дівчатка. Перед початком турніру учням розповіли про призначення зброї, показали будову автомата, який учні розбирали та складали.

Після інструктажу гравцям було запропоновано розділитися на команди для проведення гри. Адже важливо, не тільки добре теоретично розумітися на вогнепальній зброї, а й вміти злагоджено працювати в гурті, аби на практиці зрозуміти, що таке командна робота.

Гра завершувалася, коли одна з команд захопилювала базу супротивника. Всі команди отримали подяку за участь у турнірі з пейнболу. Подяку також отримали і директори шкіл за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді.

Після захопливої гри та урочистостей, організатори турніру пригостили всіх козацьким кулішем. Було смачно!

Учні задоволені участю в турнірі, та вдячні його організаторам!

Переглядів: 184 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0