Головна » 2019 » Лютий » 22 » МОВА - ДИВО КАЛИНОВЕ
МОВА - ДИВО КАЛИНОВЕ

Сьогодні, 21 лютого, учні 3 класу запросили всіх молодших школярів, щоб сказати теплі й ніжні слова про   українську мову. До щирої бесіди, до гарної пісні, веселого танцю та жарту зібрало всіх рідне слово. Воно бринить і хвилює душу. Бо мова українська – це скарбниця нашого народу. Вона мелодійна,  ласкава, красива  та багата.

Нам важливо не забувати народної мудрості, яка  говорить: «Рідна мова – дорога людині як саме життя». І тоді вона буде процвітати і в майбутніх поколіннях.

Сподіваюся, що сьогоднішні молодші школярі відчули її неповторність, оригінальність, а головне, ще раз доторкнулися до безмежного багатства рідного слова. Зрозуміли, який це неоціненний скарб і як його потрібно зберегти.

Переглядів: 155 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0