MENU
Головна » 2017 » Грудень » 29 » МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ТАЛАНТИ
13:40
МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ТАЛАНТИ

З  метою  виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді,

розвитку  аматорського мистецтва, збереження та збагачення національних культурних традицій, популяризації  і пропаганди українського народного класичного і сучасного мистецтва,підвищення педагогічної майстерності, обміну творчим та педагогічним досвідом 21 грудня у м.Ромни  відбувся відкритий  дитячий фестиваль – конкурс «  Миколай збирає таланти».

 Організатор і засновник  відділ молоді та спорту Роменського виконавчого комітету,         співорганізатори – відділ  освіти Роменського виконавчого комітету, Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою     молоддю імені Івана Кавалерідзе,         Роменський районний центр дитячої творчості.           Фестиваль-конкурс проводився у номінаціях:ансамблеве мистецтво, вокал, хореографія, образотворче мистецтво, декоративно – прикладне мистецтво.

  Хореографічний колектив « Весна»  Андріяшівської  ЗОШ І- ІІІ ступенів став призером  у номінації « Сучасний танець» та переможцем  у номінації    « Народний танець». Щиро вітаємо  дівчат і  бажаємо нових звершень і перемог!

Переглядів: 102 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar