MENU
Головна » 2020 » Листопад » 30 » МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ЯК ЖИТТЄВИЙ НАВИК
12:01
МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ЯК ЖИТТЄВИЙ НАВИК

Ось уже четвертий рік поспіль наш навчальний заклад є учасником Всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику». Досі йшла робота над напрацюванням моделі впровадження медіаосвіти в навчальний процес – так би мовити теоретична частина. А ось 2020-2021 начальний рік має бути присвячений її практичному застосуванню. 

 26 листопада, напередодні Всесвітнього дня інформації,  для педагогічного колективу Андріяшівського ліцею  був проведений медіаграмотності під назвою «Ризики соцмереж. Як розпізнати?» Тренінг передбачав розширення знань учасників про алгоритми роботи  соцмереж та акцентування уваги на ті види інформації, що можуть приховувати небезпеку  для користувачів.

Даний тренінг ще раз засвідчив актуальність впровадження медіаосвіти в навчальних закладах. Адже  вміння взаємодіяти з інформацією, яка щодня потоком хлине на дітей і дорослих з різноманітних джерел медіа, це не просто питання грамотності в медіапросторі, це питання безпеки життя цілого покоління.

Переглядів: 18 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar