Головна » 2019 » Червень » 18 » ЛІТНІЙ ТАБІР ФІНІШУВАВ
ЛІТНІЙ ТАБІР ФІНІШУВАВ

Ось і добігла до кінця зміна літнього пришкільного табору відпочинку «Веселка». Останній тиждень був особливо насиченим. У понеділок  діти побували у справжній казці. Точніше, самі створили її власною інсценізацією, зігравши роль головних персонажів «Ріпки».  А для найкращих знавців казок шкільний бібліотекар провела цікаву вікторину.

У вівторок дітлахи проявили себе справжніми олімпійськими чемпіонами взявши участь у змаганнях «Веселі старти».

Середа стала таким собі fashion-days. Спочатку дітей повели на сільські луки – у казкову «Чебрецеву долину».   У сплетених власноруч вінках дівчатка були схожі на лісових мавок. Не відмовлялися фотографуватися  у зеленому плетиві навіть хлопці.  Друга частина дня була присвячена показу мод. Шкільні красуні демонстрували не тільки оригінальність вбрання, а й незвичайні зачіски. Були на показі й «красунчики» у неабияких креативних костюмах.

«Веселий експрес» виїхав на свій маршрут в останній день табору. Таку назву мали змагання, у яких дитячі команди повинні були  якнайшвидше дістатися кінцевої станції і отримати приз. А для цього треба було «проїхати» через зупинки «Математична», «Природнича», «Музична», «Спортивна», «Казкова», відповідаючи на запитання «начальників станції».

Завершилась робота табору урочистим врученням грамот найактивнішим і найстараннішим   його учасникам. А веселий флешмоб, у якому залюбки взяли участь всі дітлахи неабияк  підняв настрій усім присутнім.

Переглядів: 170 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0