Головна » 2019 » Жовтень » 21 » ЛИЦАРСЬКИЙ ТУРНІР
ЛИЦАРСЬКИЙ ТУРНІР

14 жовтня у календарі позначено як День Захисника України, День українського козацтва, день створення УПА, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці. І вже стало доброю традицією вітати у цей день усіх чоловіків та хлопців.  В Андріяшівському ліцеї також пройшла низка заходів, присвячених цьому дню.

Зокрема, для учнів 5-6 класів було проведено «Лицарський турнір» - розважальний спортивний захід. В ньому приймали участь дві команди «Козаченьки» та «Соколи». Хлопці змагалися в різних конкурсах: перетягуванні канату, пересуванні по «мінному полі», конкурсі-естафеті, конкурсі похідної пісні, конкурсі на швидше поїдання каші, конкурсі «хто швидше одягнеться», та ін.

Перемогу в турнірі здобула команда «Козаченьки» учнів 5 класу. Вітаємо переможців!

Переглядів: 97 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0