MENU
Головна » 2019 » Квітень » 3 » КУРС « КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА» НА СУМЩИНІ
13:02
КУРС « КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА» НА СУМЩИНІ

Плідно та цікаво в Андріяшівському ліцеї пройшли канікули. 27 березня вчителі нашого навчального закладу організували педагогічну майстерню та  ознайомилися зі змістом, структурою інтегрованого курсу «Культура добросусідства». Сумська область стала одинадцятою в Україні з тих, що долучилися до впровадження в закладах освіти інтегрованого курсу «Культура добросусідства» і першою, де це стало можливим не завдяки коштам зарубіжних фінансових донорів, а завдяки грошам обласного бюджету. Йдеться про реалізацію Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням соціального замовлення на 2018 рік.

Мета курсу :

виховання соціально компетентних, критично мислячих і толерантних особистостей, відповідальних громадян країни, які прагнутимуть зберігати і примножувати природний, економічний і культурний потенціал свого регіону в єдиній і незалежній Україні.

Мельник Л.В., яка відвідала восьмиденний марафон авторських методичних семінарів-тренінгів для класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів II-III ступенів, запропонувала інтерактивні вправи, соціальні відеоролики виховного спрямування. А всі разом намагалися дати відповідь на різні питання, ламали стереотипи, вчилися працювати по-новому.

Переглядів: 117 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar