Головна » 2019 » Жовтень » 31 » «КОРОЛЕВА-ОСІНЬ 2019»
«КОРОЛЕВА-ОСІНЬ 2019»

Яскрава осінь вишиває клени:

Червоним, жовтим, срібно-золотим.

А листя просить: виший нас зеленпим,

Ми ще побудем, ще не облетим.

25 ЖОВТНЯ, в останній день перед канікулами, в Андріяшівському ліцеї відбувся розважальний вечір - конкурс «Королева-осінь-2019». В заході традиційно брали участь учні 8-11 класів. За звання «королеви» цього року змагалися Подольська Аня, Шульженко Софія, Юрченко Аліна, Мельник Олена. Дівчатка боролися в різноманітних конкурсах: демонстрували свої таланти, ерудицію, духовність, вміння танцювати, розповідали про себе, свої захоплення… Членам комісії було надзвичайно складно визначити королеву, та все ж нею стала учениця 9 класу Шульженко Софія. Також журі нагородили дівчаток званнями «міс вишуканість», «міс чарівність» та «міс глядацьких симпатій». Бажаємо нашим красуням нових цілей та нових перемог!

Переглядів: 109 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0