Головна » 2020 » Січень » 17 » КНИЖКОВА ЛІКАРНЯ
КНИЖКОВА ЛІКАРНЯ

Книги - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для «хворих» книжок теж є спеціальні «лікарні».

З метою збереження фонду підручників та фонду художньої літератури у бібліотеці нашого ліцею працює «Книжкова лікарня», де гуртківці «Бібліотечної справи» надають першу допомогу постраждалим книгам.

Маленькі «книжкові лікарі» з задоволенням  взялися до роботи: клеїли, різали та працювали зі скотчем. Зрештою  «пацієнти», і « лікарі» були задоволені – діти своєю роботою, а книги  – чудовим виглядом.

Аби запобігти подальшим пошкодженням підручників та книжок гуртківці старанно виготовляли закладки. Ознайомитись з результатами їхньої роботи можна на виставці «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти».

Переглядів: 68 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0