Головна » 2020 » Жовтень » 5 » КНИГА ВЧИТЬ, ЯК НА СВІТІ ЖИТЬ
КНИГА ВЧИТЬ, ЯК НА СВІТІ ЖИТЬ

30 вересня до учнів четвертого класу Андріяшівського ліцею завітала бібліотекар Рябенька Т.М. з бібліотечним уроком «Книга вчить, як на світі жить».

Тетяна Миколаївна підготувала книжкову виставку до Всеукраїнського дня бібліотек. Діти з цікавістю слухали історію виникнення книги, як побудована вона, з яких елементів складається. Учні відгадували загадки, декламували вірші про книгу. Бібліотекар провела літературну гру «Відгадай слово», виконали завдання «Продовжити прислів'я». Повторили правила користування книгою. А ще на літературному читанні після вивчення розділу «Зі скарбниці усної народної творчості» четвертокласники з класним керівником Отрошок В.В. виготовили лепбуки, які презентували на бібліотечному уроці. Учні проявили свою фантазію, творчість, продемонстрували здобуті знання.

Рябенька Т.М. завжди чекає читачів у бібліотеці. Адже книга – ліки для душі,скарбниця народу і її треба берегти.

Переглядів: 28 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0