Головна » 2019 » Березень » 27 » КНИГА – НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ
КНИГА – НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

За влучним висловом В. Сухомлинського «школу не можна уявити без бібліотеки, як народ без імені, без пам′яті, без історії». Це засвідчив Всеукраїнський Тиждень дитячого читання, який був проведений в Андріяшівському ліцеї. Учні 1-11 класів були задіяні в різноманітних заходах, присвячених книзі. Зокрема, провели тематичну лінійку «Книга вчить, як на світі жить». Конкурс малюнків до прочитаних книг «Пригадай прочитане»     1-4 кл.та конкурс плакатів  для старших учнів «Живи, книго!»  Здійснили екскурс в історію книги « Від папірусу до книги». Цікаво пройшла літературна вікторина «Найуважніший читач» та літературна гра для 3-4 кл. «Турнір казкознавців». Гуртківці «Бібліотечної справи» продекламували вірші про книгу під гаслом «Любов до книги єднає нас». Учні проявили свою творчість у виготовленні найкращих книжкових закладок. В рамках тижня була проведена акція «Подаруй бібліотеці книгу» та відкриті двері в «Книжкову лікарню», «Подаруй книзі довге життя».

Переглядів: 192 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0