Головна » 2019 » Листопад » 29 » ГРА ТРИВАЄ!
ГРА ТРИВАЄ!

28 листопада  у кабінеті зарубіжної літератури зібралися юні знавці художнього слова  Андріяшівського ліцею. Школярі  взяли участь у ІY Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower» для учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти.

Завдання, запропоновані дітям  Творчим об'єднанням «Соняшник», були різного рівня складності. На одні з них відповіді знаходилися швидко, над іншими - довелося подумати. Приємно, що ніхто не розгубився: спрацьовувала пам'ять, логічне й образне мислення, уява. Була можливість продемонструвати знання і разом з тим вести самостійний літературознавчий пошук.

Сподіваємося, що гра стала для школярів ще одним важливим кроком у дивовижний світ художньої культури, підтримала їхню зацікавленість  книгою, бажання читати й не зупинятися на досягнутому.

Гра закінчилася і разом з тим вона продовжується, адже попереду знайомства з новими творами, героями, талановитими авторами. Ми не прощаємося, просто говоримо: «До нових зустрічей, до нових відкриттів!»

Переглядів: 78 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0