Головна » 2018 » Березень » 26 » ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

З 12 по 16 березня в школі проходив Тиждень української мови та літератури. Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою, днем національного костюма та флешмобом «О мово моя, душа голосна України!» (переглядом відеоуроків О.Авраменка), ілюстраціями до творів української літератури.

Бібліотекар школи КовальВ.І. організувала тематичну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури про Т.Г. Шевченка

14 березня Сидор Л.В. у 6 класі провела літературну вікторину «Ім’я Шевченка стукає в серцях», у якій здобула перемогу команда «Пастушки».

15 березня Мельник Л.В. запросила творчу юнь та члена громадської організації «Літературного об’єднання «Дивослово»» Пелепей Т.І. до Літературної кав’ярні.

У день закриття Тижня Мартиновська Л.В. з учнями 5 класу провела Казковий ярмарок. До учнів завітали казкові гості – Попелюшка, Червона Шапочка, Незнайко, Баба Яга, Курочка Ряба, Лис Микита, Котигорошко. Діти побували на зупинках: «Бюро знахідок», «Казковий вернісаж», «Пісенна», «Театральна». Провели ерудит-лото «Відкриває двері казка» і посмакували бубликами, якими пригостила всіх Баба Яга.

Переглядів: 81 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0