Головна » 2019 » Листопад » 22 » ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Серед важливих  дат, які відзначаються в Україні, є особлива – День Гідності і Свободи. Саме цій події була приурочена лінійка, яку підготували і провели восьмикласники ліцею 21 листопада 2019 року.

Школярі пригадали події українського майдану 2004, а також   2013-2014рр., що став справжньою Революцією гідності і змінив світосприйняття багатьох громадян нашої держави.

Також учні 5 – 11 класів вшанували пам’ять загиблих героїв, що віддали життя за утвердження ідеалів гідності, свободи, незалежності та цілісності України.

Діти поклали квіти до меморіальної дошки Петру Вікторовичу Федоряці, випускнику школи, який загинув захищаючи рідну землю на Сході.

Цього ж дня колектив ліцею долучився до акції «Марш пам’яті українських Героїв».

Сподіваємося, що люди, які  віддали життя за нашу державу, її майбутнє, не лише навічно залишаться у  серцях нинішніх  і майбутніх поколінь, а й будуть справжнім оберегом і гарантом української гідності і свободи. Герої не вмирають,  вони крокують з нами у наших рішеннях, діях, справах. Пам’ятаймо про це!

Переглядів: 85 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0