Головна » 2020 » Березень » 6 » ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ВІДКРИТИХ УРОКІВ
ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ВІДКРИТИХ УРОКІВ

Вже традиційно, в нашому ліцеї проводиться фестиваль-марафон відкритих інноваційних, інтерактивних, нестандартних уроків. 28 лютого відбувся  семінар вчителів фізичної культури Андріяшівської громади.

Вчитель фізичної культури Пелепей В.В. провів цікаве та змістовне навчально-тренувальне заняття з футболу в 6 класі. Протягом всього заняття  вчитель приділяв велику увагу фізичному стану і емоційному настрою учнів, тактовно та вміло виправляла помилки, допущені учнями. Діти на уроцi були активними та працювали із задоволенням.

Після  заняття учасники семінару перейшли до обговорення та обміну досвідом на тему: «Сучасні підходи до медико-педагогічного               контролю та збереження здоров`я школярів на уроках фізичної культури»  та «Сучасні підходи до організації та проведення уроків фізичної культури».

Переглядів: 67 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0