MENU
Головна » 2020 » Лютий » 11 » ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙНИХ, ІНТЕРАКТИВНИХ, НЕСТАНДАРТНИХ УРОКІВ
15:31
ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙНИХ, ІНТЕРАКТИВНИХ, НЕСТАНДАРТНИХ УРОКІВ

Вже традиційно, в нашому ліцеї проводиться фестиваль-марафон відкритих інноваційних, інтерактивних, нестандартних уроків. Цього року його розпочала Шевченко Наталія Миколаївна відкритим уроком з математики у 11 класі «Розв’язування прикладних задач (Життєва математика)».

Історично склалося так, що математика виникла з практичних потреб людини на основі задач, висунутих самим життям, і розвивалася в процесі знаходження їхнього вирішення.

Важливим чинником у формуванні наукового світогляду є те, що математичні формули, теореми, різні залежності створюються під впливом практики і практичних потреб людини.

Переконалися в цьому здобувачі освіти 11 класу, які на відкритому уроці застосували різноманітні математичні закони під час розв’язання прикладних (життєвих ) задач.

Захід не тільки допоміг узагальнити та систематизувати набуті математичні знання, але і сприяв формуванню просторової уяви, розвинув абстрактне та логічне мислення та прищепив пізнавальний інтерес до вивчення математики і старанність у навчанні.

Оскільки, в травні на одинадцятикласників чекає ЗНО з математики, здобувачі освіти розв’язували  цікаві задачі, які були на іспитах  минулих років.

Переглядів: 64 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar