Головна » 2019 » Лютий » 8 » ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
ФЕСТИВАЛЬ-МАРАФОН ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

Шкільна реформа це перш за все модернізація освітнього процесу. Пошук нових форм і методів проведення занять. Як найширше залучення здобувачів освіти до пошуку нових знань, формування освітніх і життєвих компетентностей.  Вмотевованість, активність, самостійний, творчий пошук, бажання здобувати знання протягом життя, державницька позиція, високий патріотизм - саме це має вирізняти сучасного школяра. Не боятися мріяти! Не боятися виходити за обрій! Не боятися змінити неможливе! Жити за принципом «Так, мені більше всіх треба»!

Мабуть саме тому педагогічний колектив ліцею, який складається з торчих,  активних, креативно налаштованих людей, проголосив проведення в лютому-березені 2019 року фестивалю - марафону  відкритих інноваційних, інтерактивних, нестандартних уроків. Розпочався він уроком історії України у 10 класі «Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні як геноцид українського народу: історія і сучасність».

Вчитель історії Позняк В.С.

Цей урок –суд над радянським злочинним тоталітарним режимом підготували і показали самі учні.

Переглядів: 213 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0