Головна » 2019 » Листопад » 4 » ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК
ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК

Море позитивних емоцій, незабутні враження від побаченого, хороший настрій  мають учні 2- 3 класів Андріяшівського ліцею, адже на осінніх канікулах вони відвідали зоопарк у  місті Мена. Зранку був морозець, але день видався сонячним. І це ще більше зарядило всіх нас на позитив, тому що ми побачили і дізналися багато цікавого й нового.

Територія зоопарку невелика, але компактна. Тут знаходяться тварини з усіх куточків світу. Діти з великою інтересом, допитливістю розглядали мешканців зоопарку. Всі представники фауни добре доглянуті, проживають у належних умовах. Діти поповнили свої знання про тваринний світ, адже побачити наживо набагато краще, ніж на малюнку у підручнику.

А ще наші учні  гарно провели час на дитячому майданчику, який  теж знаходиться на території зоопарку. Трішки втомлені, але задоволені від побаченого, повернулися у рідне село.

Переглядів: 85 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0