Головна » 2021 » Квітень » 7 » ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

Шановні батьки та учні, освітній процес  для здобувачів освіти 5-11 класів Андріяшівського ліцею продовжує здійснюватися за технологіями дистанційного навчання. Всю інформацію про розклад уроків, завдання, та форму проведення уроків можете знайти на сайті ліцею: http://and-school.at.ua/  в розділі «Дистанційне навчання». Консультації можна отримати в класного керівник, заступника директора, директора ліцею.

Відповідно до «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» розділ І п.13: батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

Переглядів: 10 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0