Головна » 2019 » Січень » 10 » ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!
ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.  Допомога тим, хто потребує твоєї уваги. Таких людей називають доброчинниками, благодійниками, меценатами.

Нормальна робота закладів освіти, в сучасних умовах, неможлива без спонсорської підтримки.

І на сьогоднішній день ми хочемо подякувати за надану нам  допомогу (солодкі подарунки для наших учнів до Свята Миколая та Нового Року) благодійникам-підприємцям, що працюють на території Андріяшівської сільської ради: сільському фермерському господарству «Урожай», та його керівникові М.І.Шевченку, філії «Андріяшівський елеватор» ТОВ «Урожайна країна», приватним підприємцям Г.В.Холоду, Л.В.Карнауху, В.М.Коломійцю,  О.М.Заболотній, В.В. Бурці, О.Г.Хижняку, В.М. Шевченку.

Ми щиро вдячні народному депутату М.І.Лаврику та його помічниці О.О.Беркут за  приємний подарунок для наших учнів до Нового Року: акустичну систему для проведення шкільних свят та нові меблі для шкільної їдальні.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Андріяшівської     загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють щиру подяку спонсорам, зичать їм всіляких гараздів, міцного здоров’я, родинного щастя та достатку, професійних успіхів.

Щастя безмежного в році новому!

Миру і радості Вашому дому!

Нехай Вам майбутнє дарує надію й

Збуваються усі Ваші мрії!

Переглядів: 16 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0