Головна » 2019 » Жовтень » 9 » ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В АНДРІЯШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В АНДРІЯШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Початок жовтня – чарівна пора року. Поволі падає золоте листя, вкриваючи задумливу  землю розкішним килимом.  Золото щедрої осені. А в  закладах освіти  цей час особливий.  Бо ж наближається День вчителя. День, коли учні намагаються виявити вдячність і любов до тих, хто піклується та навчає, виховує та наставляє – до своїх вчителів.

Традиційно в нашому ліцеї в п’ятницю  відбувся день учнівського самоврядування, коли учні 11-10 класів виступали в ролі вчителів. Потім відбувся розважальний конкурс «Весела перерва», в якому змагалися дві команди з вчителів та учнів-старшокласників у форматі: жінки проти чоловіків.  Перемогу та почесний кубок здобула команда жінок. Вчителів розважали піснями, танцями, веселими сценками.

Хай творчий вогонь в вашім серці не згасне,

Хай сили невичерпні ваші цвітуть.

Гордіться по праву за щедрий, прекрасний,

Великий, почесний учительський труд!

Переглядів: 103 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0