Головна » 2018 » Жовтень » 9 » ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ.
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Відбулося таке свято і в Андріяшівській загальноосвітній школі. Зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували концертні номери й привітання: пісні, вірші, сценки, танці, порадували грою дитячого вокально-інструментального ансамблю «Океан». День самоврядування, коли учні старших класів заміняли вчителів сподобався всім дітям і одночасно дав можливість трохи краще зрозуміти педагогів. Хочемо побажати всім працівникам освіти: Щастя і здоров’я міцного! Учнів вдячних! Чистих світанків, сонячних ранків! Промінь сонця в кожне віконце! Ніжної ласки, душевної казки, щастя без ліку і довгого віку!

Переглядів: 59 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0