Головна » 2020 » Лютий » 18 » ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 ЛЮТОГО в Андріяшівському ліцеї відбувся розважальний вечір-конкурс для старшокласників «Ідеальна пара». В ньому прийняли участь учні 8-11 класів: Батіжевська С., Бутко В., Сидор В., Латенков Є., Юрченко А., Чалик П., Параніч Н., Овчаренко С. - по два учасники від класу – хлопчик та дівчинка. Вони змагалися за почесне звання «ідеальної пари». Боротьба була серйозною: учасники мали представити себе, розповісти про свої захоплення, відповісти на інтелектуальні питання, показати свої знання правил етикету, впізнати з зав’язаними очима свою дівчину, показати вміння в різних танцях, вмінні говорити компліменти, та інше.

На святі також звучали пісні, хореографічний колектив «Весна» презентував чарівні танці, учні 8-11 класів подарували глядачам веселі сценки, гуморески, вірші про кохання.

Здобули перемогу – вибороли звання «Ідеальної пари» учні 10 класу. Вітаємо Аліну і Пашу з перемогою, а всім учасниками дякуємо за чудовий вечір.

Переглядів: 77 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0