MENU
Головна » 2021 » Квітень » 3 » ДЕНЬ ЩАСТЯ
23:58
ДЕНЬ ЩАСТЯ

Міжнародний день щастя - зовсім молоде свято.

Його  відзначають практично у всіх країнах світу. Цей особливий день введено з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним для всіх.

Із інтернет видань

Звичайно, питання про те, що таке щастя, непросте. Але, як мені здається, його можна описати аналізуючи людські емоції: радість, смуток, захоплення.  Іноді щастя  побачиш, якщо просто  заглянути  в блискучі очі людини.

Довго думала, що є щастя для мене? Мабуть, бути поруч з тими, кого любиш, знати, що вони здорові й у них все гаразд.

  А ще щастя - це мати вірних, незрадливих друзів, здатних у будь-яку хвилину прийти тобі на допомогу.

Однією з складових  щастя, на мій погляд, є здоров'я. Не маючи його, людина не може жити повноцінно. Тому, гадаю, щастя - це мати здорових, люблячих батьків. Адже вони так багато віддають нам, своїм дітям!

Щастя – це мить єднання з природою. Наприклад, я  люблю захід сонця, часто дивлюсь на це незвичайне й неповторне явище. Саме в такі миті переповнюють особливі почуття. Можливо, це і є щастя?

А ще щастя - коли тебе розуміють. У наш вік, вік прискорень, не залишається часу, щоб прислухатися до голосу інших. Тому так важливо, коли тебе можуть спокійно вислухати, дати пораду.

Що таке щастя, кожний розуміє по-своєму. На мій погляд,- це коли всі відчувають себе захищеними і , коли всім добре.

 Отож, нехай поряд зі мною завжди будуть вірні друзі, оминають хвороби, а у світі панує взаєморозуміння. І тоді зможу впевнено сказати: "Я - щаслива людина!                                                           

Анна Подольська, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 7 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar