Головна » 2017 » Листопад » 22 » ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Хвилюючим і пам'ятним став урок патріотизму, що  відбувався 21 листопада 2017 року в Андріяшівській школі.

Його підготували учні 9 класу разом  із класним керівником Шевченко Н.М.

Школярі та педогоги вшанували загиблих  Героїв Небесної Сотні і разом із ними всіх, хто боровся і продовжує нелегку битву за свободу і незалежність нашої держави, відстоюючи право її громадян на щасливе і достойне життя.

Присутні слухали поетичні рядки про ті буремні події, ознайомилися із художньо-публіцистичною виставкою «Україна – територія гідності» ,переглянули презентацію та документальні кадри, що містили знамениті події новітньої історії України і підписання президентом України Порошенком П.О. указу про відзначення Дня Гідності та Свободи, незабутні миті подій на майдані у Києві, їх хвилюючий відгомін у  різних містах нашої держави.

Година спілкування нікого не залишила байдужим, сприяла дотримуванню почуття патріотизму та активної життєвої позиції учні.

Переглядів: 100 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0