Головна » 2020 » Лютий » 14 » ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти?

Для підвищення знань про використання безпечного Інтернету з здобувачами освіти нашого ліцею проведено інформаційні хвилини (класні керівники) та уроки-тренінги на тему: «Інформаційна безпека в Інтернеті» (педагог- тренер з основ здоров’я Ясир Л.О).

Переглядів: 65 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0