Головна » 2018 » Червень » 17 » ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ
ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ

У період із 11.06 по 15.06  учасники табору «Берегиня» відвідали Мгарський монастир, пам’ятник жертвам голодомору, урочище Шумейкове. Незабутні враження залишила також і екскурсія до обласного центру, де переглянули 3-D фільм «Світ Юрського періоду-2», побували у Сумському національному аграрному університеті, поспілкувалися з Джоном з далекої Африки, порозважалися в ТЦ «Лавина». А 14.06 учні із захопленням взяли участь у конкурсі «Англійський сніданок, сер», у якому показали свої кулінарні здібності у приготуванні страв країн  Європи. Із щасливими усмішками і масою вражень попрощалися з табірною зміною. Канікули продовжуються! Ура!!!

ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ

Переглядів: 204 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0