Головна » 2019 » Листопад » 1 » ЦІКАВА ПОДОРОЖ
ЦІКАВА ПОДОРОЖ

І ось ми уже в Прилуках. Місто зустріло нас яскравою сонячною і морозною погодою, охайністю затишних вулиць, багаточисленними

перехожими.

Наше знайомство з чернігівським краєм розпочалося із відвідин краєзнавчого музею імені В. І. Маслова, відомого літературознавця.

Перші експозиції розповіли дітям про природу Прилуцького району.

Школярам було надзвичайно цікаво слухати коментарі екскурсовода про рослинний, тваринний світ краю, про рідкісних птахів, які роблять коротенькі зупинки, мігруючи на південь.

Потім учні ознайомилися з історією міста. Із задоволенням розглянули різні експозиції: «Житло первісних людей», «Козацький куліш», «Меценати краю» та інші.

Море позитивних вражень подарувала молодшим школярам і пішохідна екскурсія центром міста. Вони побачили величні собори XVII-XIX віків, козацьку скарбницю, пам’ятники, збудовані за кошти меценатів (серед інших і відомому актору Яковченку М.Ф., виконавцеві ролі козака Пацюка у фільмі «Вечори на Хуторі біля Диканьки»).

Привітно зустріло андріяшівців і місцеве кафе «Фа соль», після відвідин якого, підкріпивши сили, екскурсанти попрямували до Густинського монастиря.

Діти оглянули архітектурний ансамбль, що включає п’ять церков, поцікавились життям мешканців монастиря, їх побутом,, поставили безліч запитань і отримали на них відповіді, купили напам’ять сувеніри.

Екскурсія залишила незабутні враження у молодших школярів.

Переглядів: 72 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0