Головна » 2018 » Січень » 2 » ЧАРІВНЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО У ШКОЛІ
ЧАРІВНЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО У ШКОЛІ

Новорічні свята – чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року для учнів 1-4 класів Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ці дива розпочалися. В святковому залі засяяла   красуня ялиночка, повсюди сніжинки-порошинки, гірлянди, веселощі, сміх. Саме в цю мить всі починають вірити в казку, загадують бажання. А щоб вони здійснилися, казковий феєрверк  запанував на сцені. Учні 2 класу майстерно продемонстрували новорічну казочку на новий лад «Ріпка». А у вихованців 3 класу зацвіли зимою підсніжники із казки «Дванадцять місяців». Завдяки вдало підібраним костюмам, герої із різних казок завітали із вітаннями під ялиночку. Затанцювали Буратіно і Мальвіна, Снігова Королева, Зима і Віхола. Потрапили на свято і Попелюшка з  Принцом. Прозвучали новорічні побажання від Білосніжки та гномиків. А Царівна Жасмін з Шамаханською царицею сипали теплими привітаннями. Та яке ж свято без Баби Яги та Чортика? Завдяки їм та старику Хотабичу з’явився Дід Мороз. Снігурочка з Дідусем Морозом водили з дітками  хороводи,  загадували загадки. Завзятими танцями вітали учні 4 класу всіх присутніх у новорічній залі. Звучали пісні, лунали привітання. А Чарівна Фея помахом чарівної палички намагалась здійснити всі дитячі бажання і мрії.

По закінченні свята Дід Мороз і Снігурочка частували дітей новорічними подарунками.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки учні нашої школи зустріли Новий 2018 рік!

Переглядів: 141 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0